Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız, . Tempo Ortak Sağlık Güvenlik Birimi (OSGB) olarak sektörde başarılı işler çıkaran firmamız yeni ortaklıklar ile büyüyerek hizmet kalitesini artırma hedefini gerçekleştirmektedir. Atay Grup çatısı altında Atay Osgb, Atay TMGD,Atay Çevre,Atay Ölçüm kuruluşları ile sizlere en kaliteli en ilgili hizmeti vermek için çalışıyoruz.

İstikrarlı bir biçimde, büyümeyi ve dünyaya açılmayı başarabilen işletmelerin başarılarının arkasında yatan gerçeğin kurumsallaşma ve kalite yönetimine verilen önemin etkili olduğunu görmekteyiz. Son yıllarda kurumsal işletmelerde gerek büyüme sürecinde gerek büyüme sürecine etki eden unsurların içinde insan kaynakları, üretim, pazarlama ve kalitenin yanında, mutlaka iş sağlığı ve güvenliği unsurlarının da yer aldığını görmekteyiz.

 
Misyonumuz ;

Atay Grup olarak, yüksek kalitede hizmet ve ilgi ile hizmet verdiğimiz kurumlara minimum problemle maksimum hassasiyetle başarılı projelere imza atmaktan onur duyuyoruz.İş Sağlığı ve Güvenliğini hafife almadan ve yasaların gerektirdiği şekilde hızlı,kalıcı ve kaliteli bir biçimde sunmak Önce Sağlık, Önce Güvenlik en temel prensibimizdir.
Vizyonumuz ;

Kısa zmanda AB standartlarına ulaşarak, çalışan insanımızın iş tehlikelerine en az maruz kaldığı "İnsanı Yaşat'ki Devlet Yaşasın" modeli ile çalışmalarımıza devam etmek istiyoruz.

Online Katalog İçin Lütfen Tıklayın,